K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej CWB w Toruniu
Biuletyn Informacji Publicznej CWB w Toruniu
BIP.gov.pl

    Struktura

    Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

     

    Łukasz Szarszewski - Dyrektor

    kontakt@torun.direct
    tel. 56 611 89 30

     

     

    Dział Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców

     

    Magdalena Moczyńska - kierownik Działu

     m.moczynska@torun.direct

     mob. 690 448 427

    Sylwester Kotlarek - pozyskiwanie i obsługa inwestorów i przedsiębiorców, wspieranie przedsiębiorczości oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych

     s.kotlarek@torun.direct

     mob. 690 448 431

    Karolina Nitzler - pozyskiwanie i obsługa inwestorów i przedsiębiorców

     k.nitzler@torun.direct

     mob. 690 448 430

    Marta Milde - obsługa TCAL 2. Piętro, współpraca z NGO, współpraca z przedsiębiorcami, wsparcie w zakresie zakładania działalności gospodarczej

     m.milde@torun.direct

     mob. 502 766 644

    Marta Bielec

     

    Karolina Kilanowska

     

    Zespół Promocji

     

    Piotr Zariczny - współpraca xewnętrzna, współpraca ze środowiskiem akademickim, agendami rządowymi oraz NGO

      p.zariczny@torun.direct

      mob. 690 448 436

    Bartosz Kalemba - promocja gospodarcza miasta, promocja inwestycyjna, prowadzenie serwisu internetowego, mediów społecznościowych oraz bazy nieruchomości

    b.kalemba@torun.direct  

     mob. 508 537 222

    Łukasz Drygalski - promocja gospodarcza miasta, promocja inwestycyjna, organizacja kampanii promocyjnych i wydarzeń biznesowych

     l.drygalski@torun.direct

     mob. 690 448 428

    Natalia Wierzbowska

     

    Zespół Organizacyjny

     

    Monika Guźlecka-Bieniek - obsługa administracyjno-biurowa

     m.guzlecka@torun.direct

     mob. 500 517 535 

    Joanna Malinowska - obsługa organizacyjna i kadrowa Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i finansowa Toruńskiego Centrum Aktywności Lokalnej 2 Piętro

      j.malinowska@torun.direct

      mob. 571 348 139

     

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych

     

    Anna Grzybowska

    Pl. Św. Katarzyny 9

    87-100 Toruń

    tel. 56 611 89 92

    Toruńskie Centrum Usług Wspólnych 

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Administrator CWB
    Publikacja dnia: 26.06.2020
    Podpisał: admin admin
    Dokument z dnia: 26.06.2020
    Dokument oglądany razy: 4742
Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu